MENU

$partner.name

Dodawaj i edytuj ogłoszenia

Zalogowani użytkownicy Homeportal mogą dodawać ogłoszenia dotyczące sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości – mieszkań i domów, działek, lokali. Każdą dodaną ofertę można edytować w dowolnym momencie, dodając nowe zdjęcia czy poprawiając przygotowany wcześniej opis. Oferty dodawać mogą zarówno klienci indywidualni, jak i agencje nieruchomości oraz deweloperzy.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ogłoszeniach

Poinformujemy Cię, jeżeli na portalu pojawią się ogłoszenia odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Wystarczy, że podasz kryteria, jakie powinno spełniać ogłoszenie, a my poinformujemy Cię drogą mailową bądź przez SMS, jeżeli na portalu pojawi się nowe ogłoszenie zgodne z Twoimi wymaganiami.

Korzystaj w dowolnym miejscu i czasie

Dzięki dostosowaniu do urządzeń mobilnych korzystających z systemu Android dostęp do Homeportal masz zawsze, bez względu na miejsce, w którym się znajdujesz. Możesz zalogować się do portalu, publikować nowe oferty i zarządzać dotychczasowymi za pomocą tabletu czy smartfona, z każdego miejsca i o każdej porze dnia i nocy.

Śledź ceny interesujących Cię nieruchomości

Dajemy Ci możliwość śledzenia cen interesujących Cię nieruchomości. Jeżeli cena w ogłoszeniu ulegnie zmianie, poinformujemy Cię o tym drogą mailową bądź przez wiadomość SMS.

Wszystkie narzędzia w jednym miejscu

Zazwyczaj agencje nieruchomości korzystają z różnych aplikacji, dostarczanych przez różnych dostawców. W Homeportal znajdziesz wszystkie narzędzia niezbędne do prowadzenia agencji, dzięki czemu nie ma potrzeby szukania nowych rozwiązań. Współpraca z Homeportal wystarcza, by skutecznie prowadzić pośrednictwo w obrocie nieruchomości. Dzięki temu prowadzenie tego typu działalności jest dużo łatwiejsze, a koszty niższe.

Importuj, eksportuj i wyróżniaj oferty

Wszyscy użytkownicy Homeportal mają możliwość wyróżnienia swojej oferty, dzięki czemu będzie ona lepiej promowana i dotrze do większej liczby zainteresowanych osób. Ponadto agencje nieruchomości korzystające z systemu Galactica mogą importować swoje oferty wprost na Homeportal. Ogłoszenia agencji nieruchomości mogą być także eksportowane z Homeportal na inne portale ogłoszeniowe: gratka.pl, otodom.pl oraz oferty.net.

Wyszukuj oferty prywatne z różnych portali

Agencje chcące pozyskać nieruchomości do wzbogacenia swojej oferty mogą korzystać z ofert prywatnych znajdujących się zarówno w bazie ogłoszeń Homeportal, jak i innych portali ogłoszeniowych. Nasza wyszukiwarka daje dostęp do ofert zamieszczonych na Homeportal oraz w innych portalach ogłoszeniowych, takich jak gratka.pl, otodom.pl czy gumtree.pl.

Stwórz własną stronę z Homeportal

Agencje nieruchomości współpracujące z Homeportal mają możliwość uruchomienia własnej podstrony na naszym portalu. Strona taka może mieć indywidualną nazwę, np. mojenieruchomości.homeportal.pl i będzie połączona z naszym portalem.